konferencja zdrowie 2017 1

konferencja zdrowie 2017 2

konferencja zdrowie 2017 3


konferencja odzywianie 2017 1

konferencja odzywianie 2017 2

konferencja odzywianie 2017 3


konferencja verba2017

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt. Społeczna Odpowiedzialność Nauki wyzwania dla środowiska akademickiego i biznesu , w trakcie której zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody Laureatom XII edycji Konkursu Verba Veritatis na najlepsze prace licencjackie, magisterskie i doktorskie z zakresu etyki biznesu i CSR.

W trakcie tej uroczystości zostaną przyznane specjalne wyróżnienia dla tych spośród 53 Uczelni, których  wkład w 12 letniej historii konkursu VERBA VERITATIS w rozwój idei etyki biznesu i społecznej odpowiedzialności jest najbardziej znaczący.

Dla ułatwienia udziału w wydarzeniu pozwalam sobie przesłać również formularz rejestracyjny i bylibyśmy wdzięczni za zarekomendowanie dokonywania rejestracji, bardzo na to liczymy, najpóźniej do dnia 10 listopada 2017 r. Link do rejestracji [przejdź].

Uroczystość odbędzie się 16 listopada 2017 r., godz. 9.00-15.30 w Sali im. G. Gęsickiej w Ministerstwie Rozwoju (wejście od ulicy Wspólnej 2/4).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w sali konferencyjnej decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do udziału!

Państwa wkład w rozwój idei odpowiedzialności społecznej i etyki powoduje, że Państwo jesteście również współtwórcami tego wydarzenia stąd liczymy na niezawodną obecność i możliwość spotkania w dniu 16 listopada 2017 roku, pozdrawiam i pozostaję

Z wyrazami szacunku,

Andrzej Roter

Prezes Zarządu

Program do pobrania